Migratie NLLGG website van Drupal naar tijdelijke WordPress website - André Fondse - 15:30 - 16:15u - Zaal 1

| 0
Migratie NLLGG website van Drupal naar tijdelijke Wordpress website - André Fondse - 15:30 - 16:15u - Zaal 1


15/03/25

Onderwerp:

Migratie van Drupal naar tijdelijke Wordpress website

Spreker:

André Fondse

Biografie:

De eerste open source software pakketten waar ik veel mee ben gaan werken waren zo'n 20 jaar geleden PHP en MYSQL.
Ongeveer 15 jaar geleden ben ik serieus Linux gaan gebruiken door op de Pogoplug Arch Linux te zetten. Dank zij de goede WIKI van Arch Linux heb ik veel van Arch Linux en Linux in het algemeen geleerd. Toen de Pogoplug te langzaam werd, heb ik een Intel NUC als thuisserver met Arch Linux ingericht. In deze periode heb ik mijn kennis van (Arch) Linux verder uitgebreid.

Opgedane kennis op het gebied van Linux en Open Source probeer ik te delen door het door er onder andere op mijn eigen website (https://www.hetnetwerk.org) over te schrijven. Daarnaast schrijf ik ook artikelen voor (het Nederlandstalige blad) Linux Magazine.

André is sinds 2018 ben ik actief betrokken bij de NLLGG. Ik ben lid van de programmacommissie van de NLLGG geweest. Op dit moment is hij bestuurslid en ben betrokken bij de Raspberry Pi activiteiten van de NLLGG.

Samenvatting sessie:

 

De NLLGG had de website draaien onder Drupal versie 7. Vanaf januari 2025 worden geen veiligheidsupdates meer gegeven voor Drupal 7. Updaten naar een nieuwere versie van Drupal was niet mogelijk. In 2024 is besloten om een nieuwe website te gaan maken onder Wordpress. Omdat het ontwikkelen van een nieuwe website tijd kost, is er als tussenstap voor gekozen de Drupal website te migreren naar een tijdelijke website onder Wordpress. In deze sessie doe ik een verslag van de migratie van Drupal naar Wordpress.

 

Dia's presentatie: 20250315 Migratie website NLLGG van Drupal 7 naar Wordpress

Zaal 1 - Gerrit Rietveld College
Eykmanlaan 1200
Utrecht, Utrecht 3571 KH
Nederland

Volledige kalender bekijken